ClickAdPAYS

ClickAdPays je firma u které se Vám zhodnocuje vklad každých 30 minut. Nejenže se Vám zhodnocuje vklad, ale i získáváte návštěvníky na Váš web. Je potřebné ale jednou za týden odklikat 10 reklam(každá z nich běží 10 sekund), aby byl systém zhodnocování aktivní. Firma opravdu platí, lze na internetu najít stovky výplat. Platební systémy: PayPal, Payza, SolidTrustPay. Mají již více jak 10 500 členů. 
vklad minimum: 10$ 
výběr min.: 25$
jeden ad balíček stojí 5$, z kterého vyděláte 6,25$ a plus 125 návštěv na Váš web. Ale zisk se Vám přičítá každých 30 minut (=po pár centech)
Pokud ref pod Vámi zakoupí balíček dostáváte z něj 10%.

Takže příklad: investujete 20$, koupíte 4 balíčky po 5$, peníze se Vám přičítají každých 30 minut, 1 balíček vydělá za 30 minut zhruba tak 0,0043$, takže krát 4 balíčky = 0,0173611111 za 30 minut) Za 144 hodin (6 dní) tedy máte na účtu 5$, které můžete reinvestovat. Máte tedy 5 balíčků. Dalších 5 $ máte za 116 hodin. Máte tedy 6 balíčků, za 97 hodin máte dalších 5$, které zase reinvestujete. Máte 7 balíčků, za 83 hodin máte dalších 5 $ a kupujete další balíček. Zhruba tak za 30 dní nakoupíte 11 balíčků, které Vám dají dohromady 68,75$ a Vy jste investovali pouze 20$! (pozor ale těch 68,75$ dostáváte postupně a celkovou sumu byste měli mít až vyprší poslední balíček, tudíž za nějakých 60 dní ;). Takže pořád dokola reinvestujete peníze, pozor vydělané peníze se rozdělí půl na půl do reinvest balance a do balance, z kterého můžete si nechat zaslat výplatu ;).

(výpočet proveden podle poznatku, že jeden balíček vydělá 125% své hodnoty za 30 dní, avšak může se to trošku lišit, podle toho jaké zrovna zhodnocení na stránce je, jelikož každých 30 minut se mění, ale ve výsledku se výše zhodnocení pohybuje okolo výše uvedeného příkladu)

link: https://www.clickadpays.com/
Registrace:
Pozor při registraci je potřebné napsat heslo obsahující jeden speciální znak, například: + - = @

Pokud chcete přidat peníze, tak po přihlášení v položce Finance, najdete add funds, vložíte částku, poté se Vám peníze připíší na účet. Pro zhodnocení částky, klikněte na položku Finance, Purchase Shares a vyberete kolik balíčku chcete koupit. A po té již stačí jednou za týden odsurfovat reklamy, ve View Ads, Surf ads. A je potřebné si hlídat to refinancování.

Vyhledávání

© 2009 Všechna práva vyhrazena. kEchi | Proklik.webnode.cz | Na tomto webu nejsou umístěny žádné filmy,hudba ani seriály,ale pouze odkazy na weby kde jsou uložené.

Prace,práce,domaci prace,vydelky,privydelky na internetu,vydelavat,provize,partner,spoluprace,registrace odkazu,vymena odkazu,prace na doma,registrace,domaci práce internet,prace smlouva,marketing,domaci prace nabidka,partnersky program,provize,provizni systemy,registrae prace.Výdělek na internetu,online,mp3,mp3ky,download,mp3 download,serialy online, serialy,himym,the simpsons, simpsnovi,klikačky,emailovky,scam,ptc,ptr,paypal,alertpay,libertyreserve,klikny,vydelek,výdělek,vydelek na netu,výdělek na netu,vydeleknanetu,peníze,Důkazy výplat,výplaty,důkazy,proof,earnmoney,finance,financial,zvýšení návštěvnosti,csklik,neobux,incentria,incrasebux,buxism,Fazole,TrekPay,AdvertClick,BuxMatrix,ClixSense,OnBux,Cashium,Mycubie,CubieClix,proklik,klik,PtcXel,MoneyBux,peníze z internetu,penízenanetu,peníze na internetu,výdělky,výdělky online,vydělávej,cash,linkgrand,zarobok na internete,vydělávej,20dollar2surf,G1Barre,SunnyPtp,surfbary,manualsurfy,autohitsy,autosurfy,scam list,matrix,placené emaily,výdělek PTC,výdělek PTR,výdělek prostřednictvím internetu,práce,brigáda,brigády na internetu,job na netu,job na internetu,okamžitě vyplácející klikačky,best ptc site,instant sites, make money, online business, paid to click, trusted sites, alertpay, proofs, work at home, network, instant ptc sites, proklik, proklik reklama, cena za proklik