Vítejte na stránkách Proklik.webnode.cz

Vítám Vás na webových stránkách, které se věnují možnosti výdělku v oblasti specifického druhu internetové reklamy. Jedná se o tzv. klikačky (platba za klik - PTC - ang. Paid To Click, mající často v názvu BUX, což je slangově přeloženo dolary). Tento název je trefný, neboť proto, abyste něco na této reklamně vydělali, musíte na tyto reklamy klikat a určitou dobu mít otevřené okno prohlížeče. Čím více reklam odklikáte, tím více samozřejmě vyděláte. Protože existuje mnoho takových klikaček, je třeba být registrován u několika najednou. A je třeba si dávat pozor, u kterých se registrujete, protože většina z nich je pouze podvodných, když pouze lákají peníze jak z inzerentů, tak od Vás jako členů. Právě i z tohoto důvodu existují tyto stránky, které Vám doporučují kvalitní klikačky. Kvalita klikačky je velmi těžko posuzovaná věc, neboť ze dne na den se může ze seriózně vypadající a pravidelně vyplácející klikačky stát klikačka nevyplácející. Registrací u nás nám pomůžete dříve zjišťovat, zda klikačky vyplácejí, zda již nevyplácí. Tím i rychleji získáte informace pro sebe a ušetříte tak mnoho času při zbytečném klikání na klikačkách, které již nevyplácejí.

 

Kolik si skutečně můžu vydělat?

Odpověď na tuto otázku je složitá. Problém je totiž v tom, že mnoho klikaček buď nevyplácí vůbec nebo vyplácet přestane (ve chvíli, kdy Vaše výdělky jsou již v zajímavějších číslech). Níže je uveden příklad na 10 klikačkách, u kterých můžete být zaregistrovaní, a hodnota Vašeho kliku je 0.01 dolaru a hodnota kliku za referrala je 0.005 kliku, průměrně jsou na každé klikačce 4 reklamy:

  Nemáte žádného referrala:
 • Za jeden den: 0.40 dolarů
 • Za jeden měsíc: 12 dolarů
 • Máte průměrně 10 referralů na klikačku:
 • Za jeden den: 2.40 dolarů
 • Za jeden měsíc: 72 dolarů
 • Máte u každé z 10 klikaček premium členství (klik 0.01, refklik 0.01, 6 reklam) - investice průměrně 600 dolarů
 • Za jeden den (s 10 referralama): 6.60 dolarů
 • Za jeden měsíc (s 10 referralama): 198 dolarů

Z výše uvedeného je patrné, že jakákoliv investice se vrací delší dobu, což nahrává podvodným klikačkám, které vyberou od svých členů mnoho peněz a ještě dlouho můžou fungovat. A nemusí vůbec shánět peníze od inzerentů. Je to proto velice rizikové investovat peníze do klikaček. Pokud však chcete mít vysoké výdělky, nic jiného Vám nezbyde.

Jsou klikačky "letadlo"?

NE. Pokud někdo tvrdí, že klikačky jsou tzv. letadlo, tak se plete. Letadlo je založeno na tom, že se do takového latadla musíte registrovat a musíte uhradit registrační poplatek (obvykle desetitisíce korun). Tyto peníze se pak přerozdělí mezi ty, kteří Vás do letadlo přivedli (až do různě vysokých úrovní). U klikaček je (obvykle) členství zdarma a vydělat si peníze přesto můžete. U letadla, pokud se pod Vás nikdo neregistruje, nemáte šanci něco vydělat.

Kde berou klikačky peníze na vyplácení?

Logika klikačky je jednoduchá a ve své podstatě funguje. Jen proto, že je zde klikaček mnoho, dostávají se do platební neschopnosti. Samozřejmě bereme stranou ty, které jsou zakládané již za účelem podvodu. Inzerent (někdo, kdo má peníze z toho, že se podíváte na jeho stránky a třeba něco koupíte) si objedná reklamu na takové klikačce. Klikačka nabízí svým členům možnost vydělat si za to, že na takovou reklamu členové kliknou a musí mít po nějakou dobu stránky inzerenta otevřené. Je to tedy oboustranně výhodné - inzerent má jistotu, že se na jeho reklamu někdo podívá; člen dostane zaplaceno za to, že se na něco podívá (i když o to třeba nemá zájem).

Dalším příjmem klikaček je prodej tzv. premiového členství, které nabízí výhodnější podmínky (vyšší ohodnocení kliku na reklamu, rychlejší platby, více referralů atd.). Rovněž velkým příjmem je prodej členů, kteří se registrovali bez doporučení - každý totiž dostává zaplaceno i za kliky, které provede ten, kdo se registroval za použití Vašeho uživatelského jména.

Zdroj: "https://ptc.tym.cz/about.php"

Shrnutí

 • Inzerent za zaplacení reklamní kampaně dostane mnoho unikátních návštěvníků na své stránky
 • Člen klikačky dostane zaplaceno za kliknutí na reklamu
 • Člen si může zakoupit lepší členství a vydělávat více
 • Člen získává další členy "pod sebe" a tím zvyšuje své zisky - za každé kliknutí svého tzv. referrala dostává peníze
 • Člen si může zakoupit referraly - členy, které se registrovali bez doporučení

Vyhledávání

© 2009 Všechna práva vyhrazena. kEchi | Proklik.webnode.cz | Na tomto webu nejsou umístěny žádné filmy,hudba ani seriály,ale pouze odkazy na weby kde jsou uložené.

Prace,práce,domaci prace,vydelky,privydelky na internetu,vydelavat,provize,partner,spoluprace,registrace odkazu,vymena odkazu,prace na doma,registrace,domaci práce internet,prace smlouva,marketing,domaci prace nabidka,partnersky program,provize,provizni systemy,registrae prace.Výdělek na internetu,online,mp3,mp3ky,download,mp3 download,serialy online, serialy,himym,the simpsons, simpsnovi,klikačky,emailovky,scam,ptc,ptr,paypal,alertpay,libertyreserve,klikny,vydelek,výdělek,vydelek na netu,výdělek na netu,vydeleknanetu,peníze,Důkazy výplat,výplaty,důkazy,proof,earnmoney,finance,financial,zvýšení návštěvnosti,csklik,neobux,incentria,incrasebux,buxism,Fazole,TrekPay,AdvertClick,BuxMatrix,ClixSense,OnBux,Cashium,Mycubie,CubieClix,proklik,klik,PtcXel,MoneyBux,peníze z internetu,penízenanetu,peníze na internetu,výdělky,výdělky online,vydělávej,cash,linkgrand,zarobok na internete,vydělávej,20dollar2surf,G1Barre,SunnyPtp,surfbary,manualsurfy,autohitsy,autosurfy,scam list,matrix,placené emaily,výdělek PTC,výdělek PTR,výdělek prostřednictvím internetu,práce,brigáda,brigády na internetu,job na netu,job na internetu,okamžitě vyplácející klikačky,best ptc site,instant sites, make money, online business, paid to click, trusted sites, alertpay, proofs, work at home, network, instant ptc sites, proklik, proklik reklama, cena za proklik