PokerStrategy.com - aneb 50$ zdarma do hry :)

Co je PokerStrategy.com?

PokerStrategy.com je jedna z nejstarších a nejúspěšnějších online pokerových škol na světě. O tom vypovídá nejen naše velikost (více než 4,000,000 členů), ale i úspěchy našich členů, které daleko přesahují typické online hráče.
Stránka je spolu se všemi články, výukovými videonahrávkami, živými trenérskými lekcemi, fóry a startovními kapitály plně financována skrze náš 'affiliate agreement.'

PokerStrategy.com je partnersky spojena s největšími pokerovými hernami, jako jsou Mansion Poker, Titan Poker a Party Poker. Když se člen zaregistruje na jedné z těchto partnerských heren, PokerStrategy.com dostává část poplatků za hru (rake), které hráč odvádí herně za to, že tam hraje. Protože si herna bere rake vždy, jediným rozdílem je, že v tomto případě herna část těchto poplatků vrací PokerStrategy.com. Vrácené poplatky jsou poté využívány k zaplacení autorů, trenérů, moderátorů, videí atd.

» Více o business modelu PokerStrategy.com

Jak PokerStrategy.com pomáhá lidem?

Nebo spíše: Co získám tím, že se zaregistruji?

  • Startovní kapitál $50 vám dá možnost zkusit si poker bez jakéhokoli rizika ztráty svých peněz.
  • Naše výukové materiály vás naučí hrát poker úspěšně.
  • Můžete počítat s přímou podporou největší světové pokerové komunity a jejích 4,000,000 členů.
  • A to vše bezplatně.

Unikátní výukové materiály a komunita, spolu s bezplatným startovním kapitálem a šancí stát se dobrým pokerovým hráčem za pomoci PokerStrategy.com, jsou těmi největšími výhodami, které registrací u PokerStrategy.com získáte.

A to vše zcela zdarma. Čím více hrajete, tím více pokročilých výukových materiálů můžete získat!

Jak se stanete členem PokerStrategy.com?

Proces registrace na PokerStrategy.com se skládá ze čtyř kroků:

  • Krok 1: Zaregistrujte se
  • Krok 2: Osvojte si pokerovou strategii některé varianty pokeru
  • Krok 3: Vyplňte úspěšně kvíz z vaší zvolené strategie a získejte svůj startovní kapitál
  • Krok 4: Založte si účet u jedné z našich partnerských heren

Proč je zapotřebí kvíz?

Na počáteční kapitál, který dostanete od PokerStrategy.com, se dá nahlížet jako na investici do lidí, kteří mají zájem o hraní pokeru a chtějí se naučit pokerovým strategiím. Takže proč musíte projít kvízem, abyste dostali startovní kapitál?

 

Úspěšné splnění kvízu dokazuje, že máte potenciál stát se dobrým pokerovým hráčem; alespoň tedy teoreticky.

Kvíz není pouze pro radost a jeho účelem určitě není věci komplikovat; je to způsob, jak zajistit, aby mohli v budoucnu obdržet startovní kapitál i noví hráči a zabránit čerstvým členům v tom, aby vzali všechny své peníze ke stolu, aniž by opravdu věděli, co dělají.

"Startovní kapitál zdarma od PokerStrategy.com" funguje pouze v případě, že většina hráčů neprogamblí svůj startovní kapitál okamžitě, ale chopí se této jedinečné příležitosti a využije tento kapitál k vlastnímu zisku.

Co je kontrola totožnosti?

Poté co noví členové vyplní kvíz a vytvoří si účet, mohou být požádáni o kontrolu totožnosti.

Kontrola totožnosti vyžaduje od nových členů, aby prokázali, že jsou opravdu tím, kým tvrdí. K tomu stačí poskytnout kopii některého z oficiálních průkazů totožnosti (například pasu, občanského průkazu apod.). Kontrola totožnosti se provádí náhodně a je nezbytným krokem k zabránění tomu, aby někteří obdrželi svůj startovní kapitál více než jednou.

Kontrola se nezaměřuje na takové hráče, kteří prohráli svůj startovní kapitál a chtějí to zkusit na druhý, nyní už vážnější pokus. Je to spíše prevence proti podvodům ve větším měřítku, ke kterým už bohužel dříve došlo. Po pokusech obdržet startovní kapitál více než tisíckrát nám nezbyla jiná možnost, než zavést na PokerStrategy.com kontrolu totožnosti. 

Mnoho lidí váhá s poskytnutím svých soukromých dokumentů. Naše bezpečnostní politika je jasná: všechna soukromá data zůstávají soukromá. Používáme je k jedinému účelu, a to je kontrola totožnosti.

Je to samozřejmě pouze otázka důvěry, ale v tomto případě často pomáhá porozumění, proč je kontrola totožnosti nezbytná.


Registrace

Zdroj: https://cs.pokerstrategy.com

Vyhledávání

© 2009 Všechna práva vyhrazena. kEchi | Proklik.webnode.cz | Na tomto webu nejsou umístěny žádné filmy,hudba ani seriály,ale pouze odkazy na weby kde jsou uložené.

Prace,práce,domaci prace,vydelky,privydelky na internetu,vydelavat,provize,partner,spoluprace,registrace odkazu,vymena odkazu,prace na doma,registrace,domaci práce internet,prace smlouva,marketing,domaci prace nabidka,partnersky program,provize,provizni systemy,registrae prace.Výdělek na internetu,online,mp3,mp3ky,download,mp3 download,serialy online, serialy,himym,the simpsons, simpsnovi,klikačky,emailovky,scam,ptc,ptr,paypal,alertpay,libertyreserve,klikny,vydelek,výdělek,vydelek na netu,výdělek na netu,vydeleknanetu,peníze,Důkazy výplat,výplaty,důkazy,proof,earnmoney,finance,financial,zvýšení návštěvnosti,csklik,neobux,incentria,incrasebux,buxism,Fazole,TrekPay,AdvertClick,BuxMatrix,ClixSense,OnBux,Cashium,Mycubie,CubieClix,proklik,klik,PtcXel,MoneyBux,peníze z internetu,penízenanetu,peníze na internetu,výdělky,výdělky online,vydělávej,cash,linkgrand,zarobok na internete,vydělávej,20dollar2surf,G1Barre,SunnyPtp,surfbary,manualsurfy,autohitsy,autosurfy,scam list,matrix,placené emaily,výdělek PTC,výdělek PTR,výdělek prostřednictvím internetu,práce,brigáda,brigády na internetu,job na netu,job na internetu,okamžitě vyplácející klikačky,best ptc site,instant sites, make money, online business, paid to click, trusted sites, alertpay, proofs, work at home, network, instant ptc sites, proklik, proklik reklama, cena za proklik