Jak zdarma získat počáteční 50$ kapitál?

Jako nový člen Pokerstrategy.com získáte pro svůj pokerový začátek od nás zdarma kapitál $50. Dosáhnete toho ve třech jednoduchých krocích:

  1. Registrujte se na PokerStrategy.com
  2. Projděte si začátečnické strategie
  3. Úspěšně vyplňte kvíz 


Registrace je stejně jako vše ostatní na PokerStrategy.com zdarma. Je zde pouze malá překážka: již zmíněný kvíz. Ten se skládá z 20 otázek z témat v sekci základní strategie.

Po úspěšném splnění kvízu si vyberte z nabídky pokerových místností tu, jež vám nejvíce vyhovuje. Následně obdržíte na svůj pokerový účet u této herny 50$ a můžete odstartovat svou pokerovou kariéru.

Ale nebojte se! Kvíz je jednoduchý. Dalo by se říci, že spíše slouží k určení úrovně vašich základních znalostí.

Jakmile začnete sami hrát, velice rychle si osvojíte tato základní pravidla a strategie. Pokud chcete, můžete před čtením článků upřednostnit videa, týkající se základní strategie. V obou zdrojích se dozvíte vše podstatné pro zvládnutí kvízu.

 

Zaregistrujte se ihned, učte se a staňte se úspěšným hráčem pokeru

online poker
Zdroj: https://cs.pokerstrategy.com

Vyhledávání

© 2009 Všechna práva vyhrazena. kEchi | Proklik.webnode.cz | Na tomto webu nejsou umístěny žádné filmy,hudba ani seriály,ale pouze odkazy na weby kde jsou uložené.

Prace,práce,domaci prace,vydelky,privydelky na internetu,vydelavat,provize,partner,spoluprace,registrace odkazu,vymena odkazu,prace na doma,registrace,domaci práce internet,prace smlouva,marketing,domaci prace nabidka,partnersky program,provize,provizni systemy,registrae prace.Výdělek na internetu,online,mp3,mp3ky,download,mp3 download,serialy online, serialy,himym,the simpsons, simpsnovi,klikačky,emailovky,scam,ptc,ptr,paypal,alertpay,libertyreserve,klikny,vydelek,výdělek,vydelek na netu,výdělek na netu,vydeleknanetu,peníze,Důkazy výplat,výplaty,důkazy,proof,earnmoney,finance,financial,zvýšení návštěvnosti,csklik,neobux,incentria,incrasebux,buxism,Fazole,TrekPay,AdvertClick,BuxMatrix,ClixSense,OnBux,Cashium,Mycubie,CubieClix,proklik,klik,PtcXel,MoneyBux,peníze z internetu,penízenanetu,peníze na internetu,výdělky,výdělky online,vydělávej,cash,linkgrand,zarobok na internete,vydělávej,20dollar2surf,G1Barre,SunnyPtp,surfbary,manualsurfy,autohitsy,autosurfy,scam list,matrix,placené emaily,výdělek PTC,výdělek PTR,výdělek prostřednictvím internetu,práce,brigáda,brigády na internetu,job na netu,job na internetu,okamžitě vyplácející klikačky,best ptc site,instant sites, make money, online business, paid to click, trusted sites, alertpay, proofs, work at home, network, instant ptc sites, proklik, proklik reklama, cena za proklik