Obchodní model PokerStrategy.com

Co můžete na Pokerstrategy.com najít?

 
PokerStrategy.com nabízí nespočet zajímavých článků, videí, trenérských lekcí a diskusí. Nezáleží na variantě ani době hry - vždy na našich stránkách naleznete obsah odpovídající vašim schopnostem.

Tyto a další špičkové materiály jsou k dispozici v 18 různých jazycích a připravuje je tým více než 500 zkušených trenérů, autorů, moderátorů a dokonce i zástupců zákazníků.

PokerStrategy.com komunita má přes 5 miliónů členů, kteří si neustále vyměňují strategie, hrají handy a diskutují o aktuálním dění v pokerovém světě.
 
PokerStrategy.com je nejen nejúčinnějším učebním nástrojem pro hraní pokeru, ale můžete zde získat i váš startovní kapitál ve výši 50 dolarů! A to vše opravdu zdarma a bez závazků?

Ano. Zcela zdarma pro Vás.

 

Proč je PokerStrategy.com zdarma

Níže je k dispozici obchodní model PokerStrategy.com a také odpověď na otázku: Jak může být toto všechno zdarma?

PokerStrategy.com navázala partnerství se všemi velkými pokerovými hernami, jako např. Titan Pokerem nebo Party Pokerem, a tyto herny si velmi cení hráčů, kteří již mají alespoň základní herní zkušenosti.

Do týmu PokerStrategy.com patří ti nejlepší hráči pokeru a jsou vám k dispozici. Díky úspěšným hráčům, kterými se můžete také stát, jsme silnými partnery pro online pokerové weby. Dokážeme tak vyjednat ty nejlepší podmínky ve formě atraktivních bonusů, turnajů i počátečního kapitálu.

Jak získáte startovní kapitál $50?

  Naši partneři:
William Hill PokerStars EuroPokerPoker770
Betfred 24hPoker Everest Poker PKR Bodog Poker
PlayersOnly.comMansion Poker Poker Heaven Titan Poker Ladbrokespoker Paddy Power
Vše je založeno na raku

Kdykoli hráč vyhraje pot ve hře o skutečné peníze, pokerová herna z něj odebere nepatrnou část jako poplatek ze hry, tzv. rake.

Herna následně přenechává procentuální část raku svým partnerům, např. PokerStrategy.com, jakožto prostředek k náboru nových hráčů. Jednoduše řečeno, když se zaregistrujete v pokerové herně prostřednictvím některé z našich bonusových nabídek nebo využijete nabídky získat počáteční kapitál, dostanete časem zpět část raku, který vy sami hraním vytvoříte.

Částka, kterou zaplatíte jako rake, je stejná bez ohledu na to, zda jste členem PokerStrategy.com nebo ne. Nezaplatíte ani o jeden cent více než "normální" hráči. Na rozdíl od nich vy ale můžete využívat všech výhod, které jsou spojeny s členstvím na PokerStrategy.com. Máte volný přístup ke všem strategickým článkům, videím, koučování či přímé podpoře od našich trenérů a administrátorů.

 

My vyhráváme pouze tehdy, pokud vyhráváte vy.

Proč nabízíme to nejlepší možné pokerové vzdělání a vkládáme takové úsilí do dosažení vašeho plného hráčského potenciálu?

Poker je velmi spravedlivá hra. V dlouhodobém horizontu vyhrávají vždy pouze dobří hráči. Je pravděpodobné, že hráči, kteří konzistentně vyhrávají, také hrají častěji; kdo by nerad vyhrával peníze, že? Logickým důsledkem toho je, že vyhrávající hráč, který hraje častěji,  produkuje i vyšší rake.

Shrnutí:
 • Čím kvalitnější vzdělání nabízíme, tím lépe se učíte a hrajete.
 • Čím lépe hrajete, tím vyšší jsou vaše výhry.
 • Čím vyšší výhry, tím výraznější je váš zájem o hraní pokeru.
 • Čím déle budete hrát, tím vyšší rake budete tvořit.
 • Čím vyšší rake vyprodukujete, tím více dostaneme zaplaceno od pokerové herny.

Stručně a jasně – čím více vyhráváte, tím více vyhráváme i my.

 

Pomáháme vám maximalizovat vaše výhry

Jaký je nejlepší způsob, jak se ujistit, že se stanete dobrým a úspěšným hráčem pokeru? Musíme udělat vše, co je v našich silách, abychom vám poskytli nejúplnější a efektivní pokerové vzdělání, které je vůbec možné. Podporujeme hráče ve všech směrech a poskytujeme i počáteční kapitál, protože můžete vyhrávat, pouze pokud aktivně hrajete.

Náš úspěch je přímo závislý na vašem úspěchu. To je možné pouze tehdy, pokud se nám podaří dopomoci vám stát se úspěšným hráčem. Celá myšlenka PokerStrategy.com skutečně funguje. Pomáháme vám stát se co nejúspěšnějším, jak jen to půjde, zbytek přijde sám od sebe.

Největší úspěchy členů PokerStrategy.com
Ragen
 • člen PokerStrategy.com od roku 2007
 • nejlepší německý hráč na WSOP 2007
 • hráč Full Tilt Pokeru (Red Pro) od roku 2009
 • 1. místo a 525.000 dolarů v Titan Poker $ 2.5 mil. GTD
 • 2. místo a 715.000 dolarů v PokerStars SCOOP Main Event
 • https://cs.pokerstrategy.com/community/profile/Ragen
 
allanon85
 
mTw-DaviN

 

 

 

Co se stane s rakem, který vyprodukujete?

Velká část jde samozřejmě pokerovým hernám, které je částečně reinvestují do reklamy v tisku a televizi. Prostřednictvím těchto metod láká pokerová herna “příležitostné hráče“, kteří něco vloží jednou za čas a hrají jen pro zábavu. Koneckonců, výhry musí odněkud pocházet, a děje se tak většinou právě od těchto slabých hráčů, kteří jsou přitahováni reklamou financovanou z vašeho raku.

Část raku, která jde PokerStrategy.com, je z velké části rovněž reinvestována, ovšem do zlepšování nabídky našich strategií a do údržby. Při prohlížení našich webových stránek si nelze nepovšimnout, jak se zde stále něco děje a mění. Na denní bázi jsou k dispozici jsou nová videa, články i živá výuka či více zaměstnanců s cílem zlepšit vaši podporu...

Váš rake je tedy přímo znovu určen pro váš vlastní prospěch a ve prospěch ostatních členů. Jedná se o cyklus, který je ku prospěchu všech, zejména však vás, hráčů.

 

Koncept PokerStrategy.com: když vyhráváte, my vyhráváme

Tento princip je klasická win-win situace – každý je vítěz. Neexistuje žádný způsob, jak byste mohli ztratit.
 • Celé vaše členství u PokerStrategy.com je zcela zdarma.
 • Veškerý obsah a vzdělávací materiály na PokerStrategy.com jsou zdarma.
 • Hraním pokeru automaticky získáváte přístup k pokročilejším materiálům.
 • K vaší první registraci obdržíte 50 dolarů zdarma.
Není to žádný chyták a neexistuje žádný skrytý háček. Je to vše opravdu tak jednoduché, jak to zní.

 

online poker
Zdroj: https://cs.pokerstrategy.com

Vyhledávání

© 2009 Všechna práva vyhrazena. kEchi | Proklik.webnode.cz | Na tomto webu nejsou umístěny žádné filmy,hudba ani seriály,ale pouze odkazy na weby kde jsou uložené.

Prace,práce,domaci prace,vydelky,privydelky na internetu,vydelavat,provize,partner,spoluprace,registrace odkazu,vymena odkazu,prace na doma,registrace,domaci práce internet,prace smlouva,marketing,domaci prace nabidka,partnersky program,provize,provizni systemy,registrae prace.Výdělek na internetu,online,mp3,mp3ky,download,mp3 download,serialy online, serialy,himym,the simpsons, simpsnovi,klikačky,emailovky,scam,ptc,ptr,paypal,alertpay,libertyreserve,klikny,vydelek,výdělek,vydelek na netu,výdělek na netu,vydeleknanetu,peníze,Důkazy výplat,výplaty,důkazy,proof,earnmoney,finance,financial,zvýšení návštěvnosti,csklik,neobux,incentria,incrasebux,buxism,Fazole,TrekPay,AdvertClick,BuxMatrix,ClixSense,OnBux,Cashium,Mycubie,CubieClix,proklik,klik,PtcXel,MoneyBux,peníze z internetu,penízenanetu,peníze na internetu,výdělky,výdělky online,vydělávej,cash,linkgrand,zarobok na internete,vydělávej,20dollar2surf,G1Barre,SunnyPtp,surfbary,manualsurfy,autohitsy,autosurfy,scam list,matrix,placené emaily,výdělek PTC,výdělek PTR,výdělek prostřednictvím internetu,práce,brigáda,brigády na internetu,job na netu,job na internetu,okamžitě vyplácející klikačky,best ptc site,instant sites, make money, online business, paid to click, trusted sites, alertpay, proofs, work at home, network, instant ptc sites, proklik, proklik reklama, cena za proklik