Proč někoho doporučit?

Vydělávejte peníze přivedením nových uživatelů na PokerStrategy.com

Již více než 4 miliony členů se přihlásily k našemu multimediálnímu pokerovému vzdělávání a uživatelské komunitě. Více než milion členů využilo naší nabídky $50 zdarma k nastartování své pokerové kariéry. To z nás činí nejznámější pokerovou školu a komunitu na celém světě.

Chceme, abyste z tohoto úspěchu těžili i vy - jelikož jste s naší nabídkou obeznámeni, jste tím nejlepším možným propagátorem, jakého bychom si mohli přát! Pozvěte své přátele, přiveďte nové členy k PokerStrategy.com a my vás za každého takového člena odměníme až do výše $100.

Vydělejte si až $100 za každého nového člena - k navýšení vašeho pokerového bankrollu nebo k okamžitému výběru. Je to jednoduché:

 1. Doporučte nového člena - https://cs.pokerstrategy.com/uSIGC4 - https://cs.pokerstrategy.com/?referrer=kEchiCZ
 2. Nový člen začne hrát poker - Nový člen, kterého nám doporučíte, si musí vytvořit účet u jedné z našich partnerských heren
  a hrát tam poker. Může si buďto vložit na účet vlastní peníze, nebo projít naším kvízem a začít
  hrát se startovním kapitálem $50 zdarma.
 3. Vyděláte si až 100$ za každého doporučeného člena - Kolik si vyděláte, závisí na tom, kolik StrategyPoints dokáže doporučený hráč získat hraním pokeru. Za prvních 15 StrategyPoints obdržíte $10, za prvních 100 StrategyPoints dostanete dalších $15. A ve chvíli, kdy vámi doporučený přítel dosáhne 5,000 StrategyPoints, dostanete $75 navrch.
  StrategyPoints 15 SP (lehké získat) 100 SP (vyžaduje mírnou aktivitu) 5,000 SP (dosáhnou pouze dobří aktivní hráči)
  Dostanete $10 +$15 ($25 celkem) +$75 ($100 celkem)
 4. Výplata vaších peněz - Jakmile vyděláte svých prvních $50, můžete si nechat peníze vyplatit buďto na svůj účet
  u MoneyBookers nebo u  NETELLERu  a odtud na svůj bankovní účet, nebo peníze převést
  do některé z pokerových heren a začít budovat svůj pokerový bankroll.
online poker
Zdroj: https://cs.pokerstrategy.com

Vyhledávání

© 2009 Všechna práva vyhrazena. kEchi | Proklik.webnode.cz | Na tomto webu nejsou umístěny žádné filmy,hudba ani seriály,ale pouze odkazy na weby kde jsou uložené.

Prace,práce,domaci prace,vydelky,privydelky na internetu,vydelavat,provize,partner,spoluprace,registrace odkazu,vymena odkazu,prace na doma,registrace,domaci práce internet,prace smlouva,marketing,domaci prace nabidka,partnersky program,provize,provizni systemy,registrae prace.Výdělek na internetu,online,mp3,mp3ky,download,mp3 download,serialy online, serialy,himym,the simpsons, simpsnovi,klikačky,emailovky,scam,ptc,ptr,paypal,alertpay,libertyreserve,klikny,vydelek,výdělek,vydelek na netu,výdělek na netu,vydeleknanetu,peníze,Důkazy výplat,výplaty,důkazy,proof,earnmoney,finance,financial,zvýšení návštěvnosti,csklik,neobux,incentria,incrasebux,buxism,Fazole,TrekPay,AdvertClick,BuxMatrix,ClixSense,OnBux,Cashium,Mycubie,CubieClix,proklik,klik,PtcXel,MoneyBux,peníze z internetu,penízenanetu,peníze na internetu,výdělky,výdělky online,vydělávej,cash,linkgrand,zarobok na internete,vydělávej,20dollar2surf,G1Barre,SunnyPtp,surfbary,manualsurfy,autohitsy,autosurfy,scam list,matrix,placené emaily,výdělek PTC,výdělek PTR,výdělek prostřednictvím internetu,práce,brigáda,brigády na internetu,job na netu,job na internetu,okamžitě vyplácející klikačky,best ptc site,instant sites, make money, online business, paid to click, trusted sites, alertpay, proofs, work at home, network, instant ptc sites, proklik, proklik reklama, cena za proklik