Seznam podvodných, neplatících, nefunkčních, nebo nedůvěřivých klikaček:

Klikaček, které neplatí je většina! Nemá cenu u nich vůbec začínat.Zde máte odkaz na stránky, které každou chvíli seznam aktualizují. Rozhodně jich tam není málo.

https://vydeleknanetu.majestat.cz/menu/jak-zacit-a-uvod/neplatici-firmy-scam

  

Klikačky které jsem já osobně zkusil:

AoBux.com

Aromabux.com - Pokaždé když jsem dosáhl výplatního minima ho zvedli ... z 1,5$ na 4$  ..a to se mi nelíbí

888bux.com

AdPTC.com

AtlasCash.net

Bux.gs

Buxever.com - nutnost investice pro vyplacení.

Bux-inv.com

Buxmin.com

Cashviews.com - dlouhodobě nefunkční

Chaibux nefunkční stránky

Clickpaycash.com (nevyplaci)

ClicKston.com

Csklik.cz

Gagabux.com

KlickBuck.com (málo odkazů, možná vyplácí)

Lotbux.com

Moneybux.net

MyCubie.net

NajoBux (Dlouhodobě nefunkční stránky)

Nomincashout.com

onBux.com

Svbux.com

SupBux.com  (Dlouhodobě nefunkční stránky)

Surfbux.com

Upbux.com

vcBux.com

XactBux.com - nutná investice 5$

 

 

Vyhledávání

© 2009 Všechna práva vyhrazena. kEchi | Proklik.webnode.cz | Na tomto webu nejsou umístěny žádné filmy,hudba ani seriály,ale pouze odkazy na weby kde jsou uložené.

Prace,práce,domaci prace,vydelky,privydelky na internetu,vydelavat,provize,partner,spoluprace,registrace odkazu,vymena odkazu,prace na doma,registrace,domaci práce internet,prace smlouva,marketing,domaci prace nabidka,partnersky program,provize,provizni systemy,registrae prace.Výdělek na internetu,online,mp3,mp3ky,download,mp3 download,serialy online, serialy,himym,the simpsons, simpsnovi,klikačky,emailovky,scam,ptc,ptr,paypal,alertpay,libertyreserve,klikny,vydelek,výdělek,vydelek na netu,výdělek na netu,vydeleknanetu,peníze,Důkazy výplat,výplaty,důkazy,proof,earnmoney,finance,financial,zvýšení návštěvnosti,csklik,neobux,incentria,incrasebux,buxism,Fazole,TrekPay,AdvertClick,BuxMatrix,ClixSense,OnBux,Cashium,Mycubie,CubieClix,proklik,klik,PtcXel,MoneyBux,peníze z internetu,penízenanetu,peníze na internetu,výdělky,výdělky online,vydělávej,cash,linkgrand,zarobok na internete,vydělávej,20dollar2surf,G1Barre,SunnyPtp,surfbary,manualsurfy,autohitsy,autosurfy,scam list,matrix,placené emaily,výdělek PTC,výdělek PTR,výdělek prostřednictvím internetu,práce,brigáda,brigády na internetu,job na netu,job na internetu,okamžitě vyplácející klikačky,best ptc site,instant sites, make money, online business, paid to click, trusted sites, alertpay, proofs, work at home, network, instant ptc sites, proklik, proklik reklama, cena za proklik