Neobux

 • min. 4 reklamy denně
 • 0.01$ za jednu reklamu
 • 0.005$ za klik refferala
 • Výplata na Paypal/AlertPay je okamžitá ( do pár minut )
 • registrace zde

 

Návod k registraci:

 1. Kliknete na odkaz uvedený výše anebo zde
 2. Najede vám registrační stránka neobuxu, pokud ne, klikněte na tlačítko "register" nebo "register now"
 3. Na další stránce vyplníte požadované údaje, můžete si tam vymyslet co chcete, jen rok narození si musíte zapamatovat ( slouží k obnovení zapomenutého hesla apod. ) a email (buď na paypal anebo alertpay) záleží na vás co používáte.. Já mám ověřený paypal :)
 4. Na poslední stránce se píše že vám poslali confirmation email. Tuto stránku NEZAVÍREJTE!!  V tomto emailu najdete požadovaný confirmation code. Dále opíšete obrázek a dokončíte registraci.
 5. Po přihlášení najdete odkazy pod "View Advertisements" . Je to nahoře vpravo (bývá u toho i počet reklam k odklikání"..

Registrace

 

Kde Klikat:

 1. Po přihlášení kliknete vpravo nahoře na svůj nick
 2. na stránce s vašimi statistikami a grafem kliknete nahoře na "View Advertisements"
 3. Objeví se min. 4 odkazy... Kliknete na jeden -> kliknete na červený puntík
 4. Otevře se stránka kde nahoře se zobrazí odpočet. Vy musíte počkat těch cca 20 sekund než se objeví zelené kolečko s připsanou částkou (většinou 0.01$).
 5. Po připsání částky můžete dané okno zavřít a stejně pokračovat dalším odkazem.

 

Jak dostat peníze z Neobuxu na Paypal/Alertpay

 1. Po přihlášení na neobux kliknete vpravo nahoře na svůj nick
 2. Vpravo nad grafem je tlačítko "Your payments" , ... (pokud je šedé, máte málo peněz pro převod... proto musí být zelené :) ... klikněte na Your payments
 3.  Vyberete si el. peněženku kam si chcete poslat peníze.
 4. Zkontrolujte si ůdaje transakce a klikněte na tlačítko yes pro provedení transakce.
 5. Tímto je vše hotovo a stačí jen počkat než se penízky připíšou na váš účet třeba u paypalu. :-)

 

Důkaz výplat:

/album/dukaz-vyplat/a2-4-2011-jpg/
/album/dukaz-vyplat/a13-12-2010-png/
/album/dukaz-vyplat/a24-10-2010-png1/
/album/dukaz-vyplat/a22-7-2010-png1/
/album/dukaz-vyplat/a28-3-2010-png2/
/album/dukaz-vyplat/a22-11-2009-jpg1/
/album/dukaz-vyplat/a31-1-2011-png/

Vyhledávání

© 2009 Všechna práva vyhrazena. kEchi | Proklik.webnode.cz | Na tomto webu nejsou umístěny žádné filmy,hudba ani seriály,ale pouze odkazy na weby kde jsou uložené.

Prace,práce,domaci prace,vydelky,privydelky na internetu,vydelavat,provize,partner,spoluprace,registrace odkazu,vymena odkazu,prace na doma,registrace,domaci práce internet,prace smlouva,marketing,domaci prace nabidka,partnersky program,provize,provizni systemy,registrae prace.Výdělek na internetu,online,mp3,mp3ky,download,mp3 download,serialy online, serialy,himym,the simpsons, simpsnovi,klikačky,emailovky,scam,ptc,ptr,paypal,alertpay,libertyreserve,klikny,vydelek,výdělek,vydelek na netu,výdělek na netu,vydeleknanetu,peníze,Důkazy výplat,výplaty,důkazy,proof,earnmoney,finance,financial,zvýšení návštěvnosti,csklik,neobux,incentria,incrasebux,buxism,Fazole,TrekPay,AdvertClick,BuxMatrix,ClixSense,OnBux,Cashium,Mycubie,CubieClix,proklik,klik,PtcXel,MoneyBux,peníze z internetu,penízenanetu,peníze na internetu,výdělky,výdělky online,vydělávej,cash,linkgrand,zarobok na internete,vydělávej,20dollar2surf,G1Barre,SunnyPtp,surfbary,manualsurfy,autohitsy,autosurfy,scam list,matrix,placené emaily,výdělek PTC,výdělek PTR,výdělek prostřednictvím internetu,práce,brigáda,brigády na internetu,job na netu,job na internetu,okamžitě vyplácející klikačky,best ptc site,instant sites, make money, online business, paid to click, trusted sites, alertpay, proofs, work at home, network, instant ptc sites, proklik, proklik reklama, cena za proklik